Ruszył nowy projekt 2021/22r warsztatów teatralnych i musicalowych pt’ AKADEMIA TEATRALNA METAMORFOZA – dofinasowany z Gminy Grodzisk Maz.

Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży to połączenie nauki i zabawy. Program zajęć teatralnych ułożony jest tak, aby stworzyć warunki do efektywnego rozwoju umiejętności scenicznych. Dzieci uczą się wyrażania emocji i pielęgnowania otwartości, co też pozytywnie wpływa także na ich relacje z rówieśnikami. Zajęcia teatralne to także nauka poruszania się. Dzieci rozwijają swoje pasje, uczą się pokory i rzetelności, a przede wszystkim odkrywają swoje mocne strony. W „AKADEMIA TEATRALNA METAMORFOZA”
 stawiamy przede wszystkim na twórczy rozwój w gronie rówieśników. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach teatralnych wszystkich miłośników sceny!
Kontakt ze światem artystów to niesamowita przygoda dla dzieci. Rozwijanie pasji potencjału dzieci poprzez ruch i zabawę co stanowi to doskonałą metodę nauki aktorstwa dla dzieci.

Nauka dykcji, śpiew i lekcje aktorstwa to tylko przykłady zajęć teatralnych dla dzieci i młodzieży.  Każdy nowy projek jest zakończony wystawieniem nowego musicalu.
W projekcie biorą udział :
Zajęcia Teatralne- s. Kasjana Szalich, Angelika Chałubek, 
projektowanie muzyki – Jakub Kazimierski

*emisja głosu Regina SZydłowska , Karolina Duda,
*choreografia -Angelika Paradowska,  Klara Dybińska  
 
Aktorstwo dla dzieci  – grupa pod nazwą  „Rozwiń Skrzydła”
Każde dziecko jest wyjątkowe i każde potrzebuje innej przestrzeni oraz bodźców rozwijających wyobraźnię. Aktorstwo dla dzieci to świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. Pobudzenie wyobraźni i właściwie dobrane formy ekspresji pozytywnie wpływają na samopoczucie i rozwój młodego artysty. 
 
Zajęcia aktorskie dla młodzieży – grupa pod nazwą  „METAMORFOZA”

Teatr to idealna forma rozrywki dla młodzieży. Zajęcia teatralne umożliwiają nie tylko rozwinięcie umiejętności aktorskich ale również i rozwój osobisty. Zamiłowanie do sztuki kreuje nowe spojrzenie na otaczający świat. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania i integrują z grupą rówieśników. To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *